Loading...

SUPERABSORBENT

Až 12 hodín nepretržite v suchu (alebo 1 BTWS = 4 tampóny)

Menštruačné nohavičky BTWS majú unikátnou technológiou upravenú absorbujúcu vrstvu textílie. Neobsahuje žiadne toxické látky, je priateľská k životnému prostrediu a schopná absorbovať naraz až 25 ml krvi. To je porovnateľné so 4 tampónmi. Nasiakavosť nášho superabsorbentu je až 20-krát rýchlejšia ako nasiakavosť bambusových, bavlnených či konopných úpletov.

Tento materiál spĺňa prísne požiadavky a je vyrobený z vlákna Coolmax® (efekt sucha s rýchlym odvodom vlhkosti overený testami výkonnosti a kvality).

 

NEPREMOKAVOSŤ

Na spodku aj na lemoch – istota aj pri silnej menštruácii

Až dvojitú ochranu zabezpečuje nepriepustná tkanina ProCool® na spodnej strane superabsorbentu. Je špeciálne vyrobená z prvotriednych hydrofóbnych vlákien pre mimoriadnu ochranu pred pretečením. Lemuje aj okraje absorpčnej vrstvy, takže ani počas silnej menštruácie nohavičky nepretečú popri okrajoch.

Tkanina ProCool® je síce nepremokavá, ale zároveň aj priedušná. Takže sa necítite ako zabalená v igelite, ale bezpečne a sviežo.

 

ANTIBAKTERIÁLNA ÚPRAVA

Stop baktériám, kvasinkám a zápachu bez chemikálií

Celé nohavičky sú ošetrené permanentnou antibakteriálnou úpravou, ktorá nevymizne ani po opakovanom praní. Telo nohavičiek je vyrobené z vlákna Prolen® Siltex. Superabsorbent je ošetrený inovatívnou antimikrobiálnou technológiou SILVADUR™, ktorá potláča rast baktérií, kvasiniek a nepríjemný zápach pre trvalý pocit sviežosti.

A čo je úžasné – toto všetko je možné aj bez použitia toxických látok a chemikálií. Extra účinnú antibakteriálnu a protizápachovú odolnosť menštruačných nohavičiek BTWS sme dosiahli použitím modernej technológie využívajúcej prirodzenú silu nabitých iónov striebra, ktoré sú rovnomerne distribuované po celej vrstve materiálu, z ktorého sú BTWS ušité.

Preto sa na menštruačné nohavičkami BTWS môžete absolútne spoľahnúť a užívať si pohodlie a diskrétnosť aj počas menštruácie. Bez ohľadu na to, či práve beháte, cvičíte jogu, máte oblečené biele legínsy či doma relaxujete len v negližé.