Loading...


„Vďačnosť je ten najkrajší kvet, ktorý pramení priamo z duše.“

Henry Wart Beecker

 

Menštruácia bez odpadu

Sme mladá a dynamická slovenská firma. Máme radi Slovensko, jej prírodu aj ľudí tejto krajiny. Nemáme dôvod utiekať sa inam – sme totiž presvedčení, že tak ako v minulosti aj dnes by sme mohli stavať na kvalite odevného priemyslu, na ktorú môže byť Slovensko právom hrdé.

Sme hrdí na to, že pri vás môžeme stáť na každom kroku

 

Ctíme si tradície a nadčasové hodnoty, zaujímajú nás však aj moderné technológie. Veríme, že keď sa spojí múdrosť a poznanie minulosti s jasnou víziou budúcnosti, efektívne sa prepoja, môže z toho vzísť produkt, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky moderných žien, avšak s citom pre tradíciu a s láskou ku svojim koreňom. Že tak, ako sa v minulosti Slovenky radi pozerali na výšivky na slovenských krojoch, tak aj teraz budú rady siahať po bielizni, ktorú sme pre ne s láskou ušili práve na Slovensku. Poctivo, s použitím tých najkvalitnejších materiálov, v duchu fair trade. Lebo tak, ako si ceníme ženy – naše zákazníčky, tak si ceníme aj ženy – naše zamestnankyne a pristupujeme k nim eticky, s úctou.

 

 

Teší nás, že celý proces výroby našich produktov – od prvotného návrhu cez výrobu, ušitie až po doručenie spokojným zákazníčkam dokážeme realizovať na Slovensku a prinášať tak ženám pravú slovenskú kvalitu. S nadšením sa tak pridávame k mnohým slovenským lokálnym výrobcom, ktorí nad Slovenskom nezlomili palicu, ale veria v jeho potenciál. Takisto sme 100 % presvedčení o kvalite našich výrobkov a sme prví, kto ich testuje, skúša, nadšene nosí aj odporúča.

 

Lokálne, bio a eko – to je naše silné trio 

 

Presne tak sa snažíme podnikať. Od detstva s nadšením spoznávame krásu slovenskej prírody – lesov, lúk, riek, pôdy aj kopcov, a nechceme byť s pribúdajúcimi rokmi tými, čo tú krásu postupne zničia, otrávia, zaplavia odpadom. Preto nekompromisne trváme pri výrobe na ekologických postupoch a prinášame všetkým ženám produkt, vďaka ktorému podstatne zmenšia svoju „uhlíkovú stopu“ na tejto planéte.